Радi вітати Вас на сайті Правожовтневської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Вчити — значить вселяти надію.Навчити людину бути щасливою — не можна, але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна.Учитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться.З усіх утрат втрата часу найтяжча.Щасливий, хто мав змогу знайти щасливе життя. Але щасливіший той, хто вміє ним користуватись.Тоді лише пізнається цінність часу, коли він втрачений."
Меню сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Календарі свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми

Вчителям

Новини
Главная » 2012 » Лютий » 27 » Ми – за здоровий спосіб життя!
9:55 PM
Ми – за здоровий спосіб життя!
                                       Ми – за здоровий спосіб життя!

                                                                                    Бережи здоров’я власне,

                                                        Поки є на це ще час,

                                                        Бо життя таке прекрасне –

                                                        І воно одне у нас…

      Ці слова заставили задуматись не одного учня Правожовтневської ЗОШ І-ІІІ ступенів  в чому полягає цінність їхнього життя. Особливо цікаво висловлювали свої думки учасники  під час проведення Тренінгового заняття тренером Чабей Г.А. на тему : «Здоров'я – цінність нашого життя»

       Адже не один рік поспіль виховна робота школи спрямована на формування в учнів навичок здорового способу життя та системи знань про здоров’я , профілактику шкідливих звичок, створення сприятливих умов для розвитку здорової особистості.

        З цією метою педагогічним колективом  школи разом лідерами учнівського самоврядування впроваджується Комплексна програма формування навичок здорового способу життя за програмою «Діалог».


                 Устименко Олександа та Чабей Надія приймають активну  участь в тренінгу

          Митьком Ю.В., учителем фізичного виховання, активно проводиться позакласна та позашкільна робота з фізкультури. Разом зі своїми  двома синами – Дмитром та Віктором він показує особистий приклад, заохочує до занять спортом не лише школярів , а й молодь села. Його вільний час – це наш вільний час, який проходить, як не в шкільних тренуваннях, то в районних , обласних змаганнях. Адже сім учнів нашої школи 1999-2000 р.н. беруть участь в обласних   змаганнях з футболу.


                           Збірна Правожовтневської ЗОШ І-ІІІ ступенів з футболу

        В початковій ланці захоплююче проходять Ранки Здоров’я, козацькі забави, спортивні змагання. Чудові класоводи з багаторічним педагогічним стажем: Оніщенко О.Г., Семененко В.І.,Антоненко Л.М.,Крупина Н.В. знають, що зернята , які вони посіяли в дитячих душах , проростуть зрілим , добірним зерном.

           Класними керівниками проводяться  Тижні антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди, зустрічі за круглим столом «Суд над шкідливими звичками»,Акція « День без куріння».

    Адміністрацією школи організовуються та проводяться для школярів зустрічі з представниками районної Служби у справах сім’ї та молоді,які проводять пропаганду здорового способу життя:  диспути, засідання круглого столу, перегляд діафільмів про шкідливість поганих звичок.

     Тому,дуже хотілося ,щоб прочитавши цю статтю люди замислилися над своїм способом життя,можливо потрібно приділяти більше часу активному відпочинку. Кожна людина повинна зрозуміти,що «Здоров’я – спосіб життя людини. Давно доведено:все,що робить людина,відбивається на стані її здоров’я.» Ми – за здоровий спосіб життя!Гайда з нами?

 

Чабей Надія,лідер  учнівського самоврядування Правожовтневської ЗОШ І-ІІІст.

Просмотров: 979 | Добавил: pravogovtnya | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник сайту

Календарі

Архив записей

Корисні посилання

Освітній портал "Педпреса"

Безкоштовний хостинг uCoz