Радi вітати Вас на сайті Правожовтневської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Вчити — значить вселяти надію.Навчити людину бути щасливою — не можна, але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна.Учитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться.З усіх утрат втрата часу найтяжча.Щасливий, хто мав змогу знайти щасливе життя. Але щасливіший той, хто вміє ним користуватись.Тоді лише пізнається цінність часу, коли він втрачений."
Меню сайта

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входа


Календарі свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми

Вчителям

Новини
Главная » 2013 » Травень » 28 » Про проведення Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»
3:07 PM
Про проведення Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»
      На виконання листа Національного центру «Мала академія наук України» від 05.04.2013 № 172/1/3.2-225 «Про проведення Всеукраїнської літературного конкурсу «Розкрилля душі» Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» інформує, що  у 2013 р. проходить Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі», присвячений 200-річному ювілею Тараса Григоровича Шевченка.
       Конкурс відбудеться у 2 етапи: І етап – відбірковий (обласний, заочний) проводиться у серпні – листопаді 2013 року, ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у лютому 2014 року в м. Києві.
      Конкурс проводиться у двох номінаціях:  дослідницька робота (об’єкт дослідження – публіцистика Т.Г.Шевченка) та літературна творчість (вірш, нарис, есе).
      Умови участі у конкурсі, орієнтовна тематика дослідницьких робіт, вимоги до творчих і дослідницьких робіт, критерії їх оцінювання  розміщені на сайті www.man.gov.ua в розділі «Всеукраїнські та міжнародні заходи МАН».
      Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 10 листопада ц. р. надіслати на поштову адресу Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (08150, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Жовтнева,39) письмову заявку (форма додається) та творчу або дослідницьку роботу на паперових і електронних носіях.
    Журі І етапу конкурсу розгляне подані учасниками творчі й дослідницькі роботи та визначить у кожній номінації по два переможця І етапу, які будуть запрошені до участі в ІІ етапі конкурсу.  Загальний список учасників, запрошених до участі в ІІ етапі виставки-конкурсу, буде оприлюднено на веб-сайті  НЦ «МАНУ».
    Про місце та терміни проведення ІІ етапу конкурсу буде повідомлено додатково. Просимо інформацію про Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі» довести до відома учнів і керівників загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів.
Умови проведення Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»можна викачати ТУТ
Додаток: на 8 арк.
Просмотров: 2064 | Добавил: pravogovtnya | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Анна  
Прошу прийняти заявку в конкурсі. Не можу знайти як зарееструватися. В mail.ru заяка подана. Заявка
на участь в I етапі Всеукраїнського літературного конкурсу
" Розкрилля душі"
Тема роботи: публіцистика Т.Г. Шевченка
Прізвище: Горбаченко
Ім`я: Анна
По батькові: Олегівна
Число, місяць, рік народження: 14.12.1999
Клас: 8-а
Найменування загальноосвітнього навчального закладу: школа І-ІІІ ступенів №308 Деснянського району міста Києва
Поштова адреса учасника: Градинська10 кв.9
Контактний телефон: дом.: 534-61-58. моб.: 097-586-98-94 Е-mail: gorbachenko.anya@mail.ru
Науковий керівник: Гайшук Людмила Вікторівна

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник сайту

Календарі

Архив записей

Корисні посилання

Освітній портал "Педпреса"

Безкоштовний хостинг uCoz